Home / Региональные новости / «Самопоміч» знайшла спонсора на Хмельниччині

«Самопоміч» знайшла спонсора на Хмельниччині

Народний депутат від фракції “Самопоміч” Павло Костенко через свого помічника домовляється про фінансування партії на Хмельниччині.

Про це свідчать дані листування народного обранця зі своїм помічником Іваном Доленком у месенджері WhatsApp, яке вдалося сфотографувати кореспонденту ІНФОРМАТОРа.

Судячи з тексту повідомлення, надісланого Доленком, він наразі перебуває у відрядженні на Хмельниччині. За словами помічника, знайшлася людина, яка бажає профінансувати діяльність партії Андрія Садового у своєму регіоні.

Доленко говорить про те, що це власник цегляного заводу у Хмельницькому, і наступного тижня він збирається приїхати до Києва на зустріч з Костенком, яку організує його помічник.

З відкритих джерел вдалося з’ясувати, що цегляний завод у Хмельницькому є лише один – це ТДВ “Хмельницький завод будівельних матеріалів”, власником з найбільшим внеском якого (понад 84% суми до статутного капіталу) є Олексій Кривдик.

Варто зазначити, що Іван Доленко є помічником народного депутата Павла Костенка за строковим трудовим договором на постійній основі.

Нагадаємо, що Гриценко домовляється з партією «Самопоміч» про підтримку його кандидатури на пост президента.

Источник материала: Informator.news

Новости партнера HPiB.life

Горячая тема

Феодальная Украина. Донетчина

Основное влияние в прифронтовом регионе и зоне АТО делят между собой представители армии и СБУ …

Добавить комментарий