Home / Спорт / Михайло Кополовець: «У кубкових баталій свій підтекст, тут не пробачають неповаги»

Михайло Кополовець: «У кубкових баталій свій підтекст, тут не пробачають неповаги»

Вчора стартував перший попередній етап Кубку України. Сьогодні відбудеться решта поєдинків. Своїми думками про участь у турнірі поділився досвідчений півзахисник ФК «Минай» Михайло Кополовець.

— Коли я проводив свій найкращий період у футбольній кар’єрі, виступаючи за львівські «Карпати», на жаль, траплялися випадки, коли ми поступалися на старті розіграшу Кубка України суперникам, які посідали суттєво нижчі місця в табелі про ранги. Можливо, це відбувалося через недооцінку, що негативно позначалося на бійцівських якостях, і тому в скрутну хвилину не вдавалося схилити шальки терезів на свій бік. Знаєте, у кубкових баталій свій підтекст, тут не пробачають неповаги…

— Напевно, про ці нюанси ви вже розповіли своїм партнерам по команді. З яким настроєм «Минай» вирушає на Рівненщину, де на нього чекає протистояння з «Вересом»?

— Вважаю, що нам не пощастило з жеребом, адже доводиться грати в гостях. А тут ще виникли певні кадрові проблеми: не оговтався після травми основний воротар Дмитро Бабенко, через пошкодження не зможе допомогти капітан команди Ігор Вагін, із деякими потенційними новачками ще тільки ведуться перемовини.

З іншого боку, в «Минаї» не бракує досвідчених футболістів, і ми постараємося досягнути позитивного результату. Тим більше, що у випадку перемоги зможемо в наступному раунді приймати на своєму полі опонента з першої ліги, і це сприятиме популяризації клубу.

— Чого чекають у новому сезоні від футболістів «Миная» клубне керівництво та вболівальники?

— На цю тему з клубними босами ми ще не говорили. Але плани в нас амбітні, — розповів Кополовець прес-службі ФФУ.

Читайте также: Олег Протасов: «Вже на попередній стадії Кубка України, впевнений, на нас чекає цікава і захоплююча гра»

Источник материала: Footboom.com/

Новости партнера HPiB.life

Горячая тема

Директор по коммуникациям «Шахтера» Юрий Свиридов: «В стадионы Украины нужно вложить 4 млрд госсредств»

Директор по коммуникациям «Шахтера» Юрий Свиридов поделился мнением о необходимости строительства новых и реконструкции существующих …

Добавить комментарий