Home / Авто / В Україні хочуть облаштувати електрозарядними пристроями всі АЗС

В Україні хочуть облаштувати електрозарядними пристроями всі АЗС

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства вивчає можливість обов’язкового облаштування електрозарядними пристроями усіх АЗС, громадських гаражів та автостоянок, в тому числі, парковок для автомобілів біля громадських та житлових будівель, повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Зараз в діючому ДБН В.2.3.-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» взагалі відсутні вимоги щодо можливості облаштування у гаражах та на автостоянках машино-місць із зарядними пристроями для паркування транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.

У першій редакції проекту оновленого ДБН щодо автостоянок прописана необхідність обов’язкового облаштування електричними зарядними пристроями 5% машино-місць у громадських гаражах та автостоянках. Ця нова норма ще обговорюється та збираються пропозиції.

Ідея полягає в тому, щоб до 2030 року усі 100% машино-місць на автостоянках вже були оснащені електрозарядками.

Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні документи, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

Источник материала: Mashyna.com.ua/

Новости партнера HPiB.life

Горячая тема

Купил на последние «кровные»: в Украине видели Mercedes за 140 000 евро на литовских бляхах (фото)

Дорогие и раритетные автомобили на иностранной регистрации в Украине перестают быть редкостью, однако удивлять меньше …

Добавить комментарий