Home / Наука / Corning анонсувала надміцне захисне скло Gorilla Glass 6

Corning анонсувала надміцне захисне скло Gorilla Glass 6

Буквально вчора компанія Corning провела офіційний анонс свого інноваційного захисного скла Gorilla Glass 6, яке названо «абсолютно новим матеріалом». В його розробку втілений десятирічний досвід та найсучасніші фірмові рішення. Головною відмінністю від скла п’ятого покоління стала висока ударостійкість.

Після проведених досліджень, які показали, що в середньому люди кидають свої телефони близько семи разів на рік, і як мінімум половина всіх падінь відбувається з висоти не більше метра, виробник вирішив сконцентруватись саме на цьому аспекті захисту.

При розробці Gorilla Glass 6 використовувався зовсім новий хімічний склад, що дозволив підвищити рівень компресії і зробити скло міцнішим. Тестування в лабораторних умовах довело, що покриття шостого покоління здатне пережити 15 падінь з висоти до одного метра. Це в два рази краще за показник Gorilla Glass 5.

Крім того, компанія Corning продемонструвала технологію унікального гравіювання Ink Jet, що дозволяє наносити на скло Gorilla Glass 6 кольорові фотореалістичні зображення і текстури. Нанесення таких текстур не погіршує захисні властивості скла, а навіть навпаки, його поверхня стає більш щільною і жорсткішою, що дозволяє краще запобігати подряпинам.

Ймовірно, одним з перших смартфонів з таким склом стане Samsung Galaxy Note 9, анонс якого відбудеться на початку серпня.

Источник материала: Ua-format.com

Новости партнера HPiB.life

Горячая тема

Огромный Honor Note 10 по размеру, как Nintendo Switch, — фотоутечка

Утекшие фото продемонстрировали, как соотносится размер фаблета Honor Note 10 и игровой консоли Nintendo Switch. Phone Arena …

Добавить комментарий